previous pauseresume next

نسیم مهر

برنده مسابقه کتابخوانی

حامد شیرانی از پرسنل محترم حسابداری و ترخیص برنده مسابقه کتابخوانی نماز از کتابخانه بهشتی مربوط به ستاد اقامه نماز استان اصفهان شد.

کلنگ احداث طرح توسعه بیمارستان به زمین زده شد

کلنگ احداث طرح توسعه بیمارستان شهید رجایی فریدن با حضور معاون درمان وزارت بهداشت و اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس بر زمین زده شد.به گزارش وبدا، مدیر فنی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در خصوص طرح توسعه بیمارستان شهید رجایی اظهار داشت: این طرح در سه طبقه با متراژ یک هزار و ۲۰۰ در هر طبقه احداث میشود. سورانی با اشاره به اینکه طرح توسعه بیمارستان شهید رجایی فریدن در متراژ ۳هزار و ۸۰۰ متر ساخته میشود.( در ادامه مطلب بخوانید )

تقدیر از واحدهای درمانی

مسئولین ارشد بیمارستان شهید رجائی داران با حضور در واحدهای آمار و مدارک پزشکی، بهبود کیفیت، رادیولوژی و اتاق عمل از زحمات، مساعدت، هماهنگی و همکاری آنان در پیشبرد رسالت بیمارستان و انجام امور محوله تقدیر نمودند.

راهپیمایی ۱۳ آبان

کارکنان بیمارستان شهید رجائی داران دوشادوش دیگر اقشار در راهپیمایی ۱۳ آبان حضور یافتند.

اردوی زیارتی قم و جمکران

درراستای تکریم کارکنان، با هماهنگی های بعمل آمده، پرسنل محترم بیمارستان شهید رجائی داران عصر پنجشنبه ۱۹ مهر جهت زیارت مسجد مقدس جمکران و زیارت حرم مطهر حضرت معصومه س راهی قم گشتند.

هفته جهانی کودک در بیمارستان

در گرامیداشت هفته جهانی کودک صبح پنجشنبه ۱۹ مهر برنامه آموزشی و یادبودی به همین مناسبت توسط روابط عمومی، دفتر نسیم مهر وکارشناس آموزش به بیمارِ بیمارستان شهید رجائی داران در اتاق بازی بخش اطفال برگزار گردید. در این برنامه مطالبی در خصوص اهمیت و احترام به کودکان و بیماری سرماخوردگی و راه های پیشگیری و کنترل آن توسط کارشناسان نسیم مهر و آموزش به بیمار ارائه گردید. در پایان ضمن پذیرایی، هدایایی به رسم یادبود به کودکان بستری اهداء گردید.

محرم در بیمارستان

کارکنان بیمارستان شهید رجائی داران در دهه اول محرم چون سنوات پیش ، صبح خود را با زمزمه های زیبا و دلنشین زیارت عاشورای حسینی و ذکر مصیبت بر اباعبدالله الحسین آغاز نمودند. در این برنامه پرسنل بیمارستان مهمان صبحانه نذری همکاران خود بودند.

به مناسبت روز پزشک

یکم شهریور مقارن با زادروز حکیم ابوعلی سینا و روز پزشک، دکتر مهدی صادقی رئیس بیمارستان شهید رجائی داران با حضور در اورژانس با اهداء شاخه گل از پزشکان تقدیر نمود.

میلاد بانو فاطمه معصومه س در بیمارستان

برنامه مولودی خوانی به مناسبت میلاد فرخنده حضرت معصومه س با حضور پرسنل محترم بیمارستان در نمازخانه برگزار گردید.

استقبال از ماه مبارک

کارکنان بیمارستان شهید رجائی داران در معیت کارشناس محترم دفتر نسیم مهر بیمارستان با غبارروبی و و عطرافشانی نمازخانه به استقبال ماه مبارک رمضان رفتند.

صفحه‌ها

اشتراک در نسیم مهر