previous pauseresume next

اطلاعیه رفاهی

لیست همکارانی که جهت آموزش شنا ثبت نام و هزینه پرداخت نمودند چنانچه روز شنبه در کلاس حضور نداشته باشند حذف و هزینه ثبت نامی آنان تحت هیچ شرایطی مسترد نخواهد شد.

جلسه فوری

با هماهنگی بعمل آمده مدیریت و ریاست محترم بیمارستان شهید رجائی داران با مسئولین بخش ها و واحدهای اداری تشکیل جلسه ای فوری دادند. این جلسه که صبح چهارشنبه ۲۳ خرداد برگزار شد در خصوص اعلام آمادگی بیمارستان جهت اعتبار سنجی ادواری بحث و گفتگو نمودند.

کمیته مرگ و میر

بررسی موارد فوتی فروردین ۹۷ بیمارستان شهید رجائی داران با حضور ریاست محترم بیمارستان و مسئولین ذی ربط در دفتر مدیریت برگزار شد.

آموزش اطفاء حریق

در ۲۱ خرداد آموزش همگانی تئوری و عملی استفاده از وسایل اطفاء حریق با حضور پرسنل درمانی و اداری بیمارستان شهید رجائی داران برگزار گردید.

بازدید تیم مدیریتی از اتاق عمل

تیم مدیریتی و مدیریتی ایمنی بیمارستان شهید رجایی داران صبح یکشنبه ۲۰ خرداد از اتاق عمل بازدید نمودند . در این بازدید درخصوص تامین روشنایی و تهویه مناسب، تهیه تجهیزات ضروری بحث و گفتگو و بر بررسی مستمر داروهای موجود و مشکلات ساختمانی این واحد درمانی تاکید گردید.

دیدار با فرماندار جدید شهرستان فریدن

به گزارش روابط عمومی بیمارستان شهید رجائی داران روسا و مدیران ارشد شبکه بهداشت و درمان فریدن و بیمارستان شهید رجائی داران در فرمانداری حضور یافته و انتصاب آقای معین الدینی به سمت فرمانداری را تبریک گفتند. در این دیدار دوستانه در خصوص شرایط کنونی، مسائل و مشکلات در حوزه بهداشت و درمان شهرستان فریدن توضیحاتی توسط روسای دو مجموعه ارائه گردید و در ادامه نیزفرماندار محترم، ضمن خوش آمد گویی، از زحمات کلیه کارکنان و مجموعه مدیریتی شبکه بهداشت و بیمارستان تشکر و قدرادنی نمود همچنین آمادگی خود را در راستای هرگونه همکاری ، تعامل و همدلی اعلام داشت.

آغاز بازدیدهای شبانه در بیمارستان شهید رجائی داران

دکتر مهدی صادقی رئیس بیمارستان شهید رجائی داران به همراه تیم مدیریتی خود طرح بازدیدهای شبانه با هدف بررسی عملکرد و ارائه خدمات بخش ها و سایر واحدهای بیمارستان را آغاز نمود.

بازدید تیم مدیریتی

۶ خرداد تیم مدیریتی و مدیریت ایمنی بیمارستان شهید رجائی داران از بخش داخلی جراحی زنان بازدید نمودند در این بازدید بر هماهنگی جهت نصب هواساز و اعلان حریق ، اصلاح روشنایی و تعویض صندلی کاربر سیستم تاکید گردید.

نقش روزه و روزه داری در بیماری ها

مدیردفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت با بیان این که مطالعات متعدد، نقش موثر روزه داري را در بهبود بيماري هاي مختلف نشان داده اند، خاطرنشان کرد: در اغلب بيماري هایی كه عادات غلط غذايي، چاقي و افزايش وزن در بروز آنها دخالت دارند، روزه داري مفيد است.

پیشگیری از مسمومیت با رعایت عدم استفاده از قارچ های خوراکی خودرو

سخنگوی سازمان غذا و دارو وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درخصوص گزارش مسمومیت‌های اخیر ناشی از مصرف قارچ‌های خودرو در طبیعت به مردم توصیه کرد که از مصرف قارچ‌های خودرو و فله‌ای خودداری کنند.

صفحه‌ها

اشتراک در بیمارستان شهید رجایی داران RSS